Oferujemy Państwu bramy garażowe przeznaczone do garaży jak i bramy garażowe przemysłowe. Bramy dostępne są w 4 rodzajach - rolowane, segmentowe, uchylne, i otwierane na boki.


Bramy rolowane wykonuje się w sytuacji ograniczonej przestrzeni wewnątrz pomieszczenia. Mogą być zamontowane zarówno wewnątrz pomieszczenia jak i na zewnątrz. Zbudowane są z poziomych profili dwuściennych, wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową i połączonych na pełne lub perforowane zaczepy. Obsługa bram odbywa się wyłącznie za pomocą napędu elektrycznego z którym może być zintegrowany odbiornik radiowy.

Bramy segmentowe - idealne do garaży z bezpośrednim wyjazdem na ulicę - podczas otwierania nie wysuwają się przed budynek. Składają się z pojedynczych segmentów o konstrukcji dwuściennej (wypełnione pianką poliuretanową) szczelnie połączonych ze sobą zawiasami. Mogą być sterowane zarówno mechanicznie jak i elektrycznie.

Bramy uchylne (płytowe) przeznaczone są głównie do garaży na jeden samochód, ponieważ ich standardowa szerokość nie przekracza zwykle 3 m. Konstrukcja bram może być płytowa (konstrukcja z blachy usztywnionej płaskownikami) lub ramowa (stalowa bądź drewniana rama wypełniana blachą, deskami lub poszyciem ze sklejki). Bramy uchylne są łatwe w obsłudze i bezpieczne dla użytkownika. Po opuszczeniu może być zamknięta na klucz.